چه شال و روسری ای مناسب فصل بهار می باشد؟

شال و روسری مناسب فصل بهار

شال و روسری مناسب فصل بهار

شال و روسری ها، از مهم ترین عناصر پوشش اسلامی محسوب می شوند که شما با سرد و گرم شدن هوا آن ها را تغییر می دهید. هر فصل یک آب و هوای متفاوت دارد. مثلا شما نمی توانید به همراه یک مانتو تابستانه، یک شال پشمی و ضخیم بپوشید. به همین دلیل ، باید در هر فصل  لباس ها، شال و روسری های مخصوص آن فصل را بپوشید. در فصل بهار هم شال و روسری مناسب فصل بهار را بپوشید.

شال و روسری های مناسب  فصل بهار  به گونه ای هستند که نه خیلی گرم و نه خیلی سرد هستند و در همه فصل ها می توان از آن ها استفاده کرد. فصل بهار ، فصلی است که می توانید از طرح ها و رنگ های زیبا برای شال و روسری های خود استفاده کنید. شال و روسری مناسب فصل بهار را می توانید به سلیقه خود انتخاب کنید.

رنگ معروف برای بهار امسال رنگ قرمز است. رنگ قرمز ، رنگی پر انرژی – گرم و  تندی که تیپ شما  را جذب و زیبا و دیدنی می کند. یک شال و یا روسری با طرح و رنگ  قرمز حس اعتماد به نفس بالایی رو به شما می بخشد. رنگ  زرد نیز ، یکی از رنگ های فوق العاده شال و روسری در فصل بهار  است. این رنگ حس انرژی رو در شما بوجود می آورد و استایل متفاوتی  را در شما به وجود می آورد.  

اگر به دنبال خرید شال و یا خرید روسری ای که رنگ زیبایی داشته باشد، هستید و از سویی  هم مخصوص بهار که لطیف و گرم باشد و هم برای مراسم های رسمی و غیر رسمی مناسب باشد ، ما به شما  رنگ های صورتی و گلبهی ملایم را پیشنهاد می کنیم. همچنین از شال و روسری از جنس ابریشم نیز می توانید استفاده کنید.

شال و روسری مناسب فصل بهار

یکی دیگر  از رنگ های شال و روسری بهار رنگ سبز است.  اگر به فکر ست کردن  این رنگ با دیگر لباس های خود هستید ما رنگ صورتی رو به شما پیشنهاد می کنیم. این استایل ،یک استایل بهاری خاصی را برای شما به ارمغان می آورد.  روسری سبز رنگ بهاری از جنس نخ نه تنها رنگ مناسبی برای بهار است ، بلکه جنس نخ بهترین انتخاب برای شما است و حس راحتی و خوبی را به شما می دهد.

طرح دیگر برای شال و روسری فصل بهار ، طرح گلدار است . طرح گلدار هست که از رنگ های محبوب بهاری برای هر سال است.  . طرح گلدار شال و روسری ، طرحی شاد است وا بهترین حس را در استایل شما به وجود می آورد به خاطر وجود رنگ های مختلف در این طرح  آن به راحتی می توانید  با لباس های دیگر آن را ست کنید.

همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با شال و روسری مناسب فصل بر روی لینک کلیک نمایید.

انتخاب شال و روسری فصل بهار متناسب با رنگ پوست و چشم

خانم‌هایی کـه رنگ پوست روشن دارند، بهتر اسـت از رنگ‌های شاد و سرزنده استفاده کنند و کمتر بـه سراغ رنگ‌های کم رنگ و بـه اصطلاح روحی بروند. استفاده از رنگ‌های روشن باعث میشود تا صورت شـما رنگ پریده بنظر برسد. بـه خانم‌هایی کـه دارای رنگ پوست تیره و سبزه هستند هم توصیه میشود بـه سراغ رنگ‌های تیره نروند. رنگ‌های تیره صورت شـما را بیش از پیش گرفته نشان خواهد داد.

اگر جز افراد خوش شانس چشم رنگی هستید، انتخاب روسری با تن رنگی مشابه رنگ چشمانتان انتخاب هوشمندانه‌ای برای شـما محسوب میشود. انتخاب رنگ روسری مطابق با رنگ سایه چشم، لاک ناخن و بطور کلی آرایش هم یکی از روش‌های ایجاد هماهنگی در پوشش شماست. اگر روسری شـما پر از رنگ و نقش و نگار اسـت، بهتر اسـت کـه آرایش ملایم تری را برای صورت خود انتخاب کنید. حتما به این نکته دقت کنید که انتخاب شال و روسری باید متناسب باصورت باشد.

شال و روسری مناسب فصل بهار

انتخاب شال و روسری فصل بهار متناسب با رنگ مو

رنگ مو به طور مشخص نقش مهمی در انتخاب روسری ایده آل برای شـما بازی میکند. بنابراین، نه تنها باید بـه رنگ پوست، لباس و اکسسوری‌های دیگر کـه با روسری خود میپوشید، بلکه باید بـه رنگ موهایتان نیز توجه داشته باشید. برای خانم‌هایی کـه دارای رنگ موی قهوه‌ای هستند، توصیه میشود بـه دنبال روسری با تنالیته شکلاتی، سایه‌های سیاه و آبی باشند.

زیباترین و جذاب ترین مدل های شال و روسری فصل بهار مخصوص خانم ها

خانم‌های مو مشکی می توانند تقریباً هر رنگی را تجربه کنند. تنالیته‌های رنگ آبی و قرمز، زیبایی رنگ موی شـما را بیشتر می‌کنند. روسری‌ هایی در طیف رنگی صورتی، خاکستری، قرمز و سیاه مو‌های بلوند شـما جلوه بیشتری خواهند داشت. اگر رنگ موی شـما تم رنگی قرمز دارد، از پوشیدن روسری قرمز بپرهیزید. در عوض روسری خود را در طیف‌های قهوه ای، طلایی، زرد، سیاه و خاکستری انتخاب کنید.

روش انتخاب جنس روسری و شال فصل بهار

جنس روسری، همچنین نقش مهمی را ایفا می کند و شـما باید سعی کنید جنس روسری خود را با لباس‌های خود هماهنگ کنید. با این حال، این بدان معنا نیست کـه شـما فقط باید روسری ابریشم را با پیراهن‌های ابریشمی بپوشید. اما می توانید سعی کنید بافت و سبک روسری مناسب راکه بیشترین هماهنگی را با لباس‌های شـما دارد، پیدا کنید.

بهترین روش های شست و شوی روسری و شال فصل بهار

الیاف روسری طبق معمول از جنس ابریشم، ساتن و بطور کلی ظریف اسـت. در نتیجه شستن آن با اتومبیل لباسشویی بـه بافت پارچه روسری آسیب می‌رساند به گزارش پارس ناز بهترین روش برای شست و شوی روسری این اسـت کـه روسری را درون تشت آبی کـه مقدار مناسبی مایع شستشو درون آن حل شده با حرکات ملایم بشویید. از چنگ زدن و چلاندن روسری بپرهیزید.

برای اطلاعات بیشتر راجع به نحوه صحیح شستشوی انواع شال و روسری کلیک کنید.

شستشوی شال و روسری

روش های نگهداری شال و روسری

تا کردن روسری باعث ایجاد خط تا روی روسری میشود. در نتیجه بهترین روش برای نگهداری روسری رول کردن و یا آویزان کردن آن اسـت بـه طوری‌که تحت فشار قرار نگیرد. برای ست کردن روسری لازم نیست روسری کـه انتخاب می کنید دقیقا همرنگ لباس‌هایتان باشد. شـما همیشه می توانید یکی یا دو درجه تیره‌تر یا روشن‌تر، و یا حتی رنگ‌های کاملا متفاوت را برای روسری خود انتخاب کنید. نکاتی مانند هماهنگی رنگ روسری با رنگ پوست و مو، جنس روسری و سایز آن نیز نقش مهمی در انتخاب روسری خواهند داشت. 

منبع: عمده فروشی شال و روسری

دیدگاه‌ها ۰

*
*