نحوه راهنمایی انتخاب شال و روسری

راهنمایی انتخاب شال و روسری

راهنمایی انتخاب شال و روسری

انتخاب مناسب شال و روسری از اصولی ترین انتخاب های شما برای زیباتر دیده شدن می باشد. به طور مثال رنگ هایی انتخابی شما برای این پوشش، قادر است تا حالت صورت شما را به طرز شگفتی تغییر دهد. حتی مدل بستن شال و یا روسری انتخابی شما، قادر است تا به صورت شما فرم داده و یا حتی آن را از فرم اصلی خود خارج نماید. جهت بهره مندی از راهنمایی انتخاب شال و روسری با ما همراه باشید.

راهنمایی انتخاب شال و روسری

شال و یا روسری؟

نخستین اقدام به منظور راهنمایی انتخاب شال و روسری و یا انتخاب صحیح پوششی برای موهای شما، این می باشد بدانید شال برای شما مناسب تراست و یا روسری؟ و یا اینکه کدام یک برای لباس انتخابی شما مناسب ت به نظر می رسد؟

به طور کلی شال و روسری تفاوت چندانی در ظاهر با یکدیگر نداشته و هر دو دارای یک کاربرد اصلی، یعنی پوشاندن موها می باشند.
البته این دو نوع پوشش در نوع قرار گرفتن بر روی سر و نحوه بسته شدن آن ها، دارای تفاوت هایی می باشند که قادر است تا چهره شما را به راحتی دچار تغییر نماید.

در نگاه کلی برای راهنمایی انتخاب شال و روسری ممکن است این گونه به نظر بیاید که روسری بیشتر مناسب برای افرادی می باشد که علاقه مند به استایل های رسمی هستند و اینکه کمی نیز از جوانی فاصله گرفته اند. اما پوشش شال جوان پسندانه تر و راحت تر به نظر می آید. البته این تنها نظر است و قانون خاصی برای آن وجود ندارد.

راهنمایی انتخاب شال و روسری

راهنمایی انتخاب شال و روسری متناسب با رنگ پوست صورت

به طور کلی افراد گاهی دارای پوستی روشن بوده و گاهی نیز ممکن است که نسبت به روز قبل دارای پوست تیره تری باشند که تمامی این ها به مناسب بودن ساعات خواب، خواب آلودگی فرد و… بستگی دارد. اما به طور کلی هر فرد دارای رنگ پوست خاصی می باشد. 

اما انتخاب صحیح رنگ شال و روسری و نحوه بستن آن ها، به این سبب که نزدیک ترین پوشش به صورت شما می باشد، دارای اهمیت بسیاری می باشد و به راحتی قادر است تا حالت صورت شما را تغییر دهد و شما را خسته، کسل، خوشحال، با انرژی و یا ناراحت نشان دهد.

راهنمایی انتخاب شال و روسری

در  ابتدا رنگ پوست خود را تعیین نمایید.

پوست هر فردی دارای زمینه ای طبیعی بوده که به طور کلی به سه دسته سرد، گرم و خنثی تقسیم می گردد. حال برای راهنمایی انتخاب شال و روسری، برای اینکه شما بتوانید رنگ مناسب خود را انتخاب نمایید، باید به این نتیجه برسید که پوست شما جزو کدام دسته از رنگ های پوست می باشد.

برای این کار شما تنها به یک آینه و کمی نور طبیعی نیاز دارید. و اما یکی از ترفندهای تعیین رنگ پوست، این می باشد که رنگ متفاوت از اکسسوری ها را یعنی رنگ طلایی و نقره ای را در کنار صورت خود امتحان نمایید. اگر که صورت شما در کنار اکسسوری های نقره ای رنگ زیباتر و جذاب تر به نظر برسد، پوست شما دارای تناژ سرد می باشد. اما اگر با رنگ طلایی صورتی بهتر داشته باشید، دارای پوستی با تناژ گرم هستید. در صورتی هم به وضعی میان این دو دارید، پوست شما خنثی است.

راهنمایی انتخاب شال و روسری

رنگ های مناسب رنگ پوست گرم

زیباترین رنگ های انتخابی برای شال و روسری برای افرادی با پوست گرم، رنگ هایی گرم و غنی همچون طیف های گوناگونی از رنگ های قرمز، نارنجی، رنگ زرد، قهوه ای شتری و دیگر رنگ های مشابه می باشد. 

رنگ های مناسب رنگ پوست سرد

در راهنمایی انتخاب شال و روسری، رنگ هایی با طیف رنگی سرد، مناسب برای افرادی با پوست سرد می باشد و آن را زیباتر نشان خواهد داد. از این رو رنگ هایی چون سبز، آبی، صورتی، بنفش و… مناسب برای این افراد می باشد و رنگ های دیگر را نیز می توانند در طرح های کوچکی استفاده نمایند.

راهنمایی انتخاب شال و روسری

رنگ های مناسب رنگ پوست خنثی

افراد دارای رنگ پوست خنثی، افرادی خوش شانس می باشند چرا که از معدود افرادی هستند که در طیف های رنگی دارای محدودیتی نبوده و تمامی رنگ ها مناسب برای آن ها می باشد.

جهت خرید انواع شال و روسری به صورت عمده، با گندم شال در ارتباط باشید.

دیدگاه‌ها ۰

*
*