معرفی برترین برندهای شال و روسری

برترین برند های شال و روسری

برترین برندهای شال و روسری

شال و روسری از آیتم های جدا ناپذیر در استایل بانوان به ویژه در کشورهای اسلامی همچون کشور ما می باشد. طرح و نقش های شال و روسری و همچنین رنگ آن ها، در صورتی ‌که خاص و ست با استایل شما باشند، قادر هستند تا به ‌تنهایی، سلیقه و علایق فرد را تا حدود زیادی نمایان کنند. شاید برایتان جالب باشد که بدانید که بزرگترین برندهای جهانی نیز به طراحی و تولید این اکسسوری اهمیت زیادی می دهند. برای آشنایی با برترین برندهای شال و روسری تا پایان این مقاله با گندم شال همراه باشید.

اکثر شال و روسری های موجود در بازار دارای طرح و نقش های عموم پسند می باشند و از این رو قادر به خاص نشان دادن استایل شما نمی باشد. چرا که در این شال و روسری ها به صورت انبوه تولید و عرضه می شوند و در صورت عامه پسند نبودن ممکن است تا مدت ها فروش نرفته و در فروشگاه ها باقی بمانند.از این رو اکثر شال و روسری های موجود در بازار بنا بر سلایق اکثریت مردم بوده و کمتر پیش می آید تا با طرحی خاص رو به رو شویم که قادر به درخشش در استایل شما باشد.

از این رو برای استفاده از شال و روسری خاص و منحصر به فرد، می توانید تا از برترین برندهای شال و روسری بهره بگیرید.

جهت بهره مندی از راهنمای انتخاب شال و روسری کلیک نمایید.

برترین برند های شال و روسری

برند گوچی

اولین برند تولید کننده شال و روسری که تصمیم به معرفی آن داریم، برند گوچی می باشد. این برند معروف ایتالیایی، از پرفروش ترین تولید کنندگان در صنایع مد و پوشاک در دنیا می باشد که دارای تنوع بسیار بالایی در محصولات خود می باشد.

دو حرف G و همچنین خط سبز و قرمز از نشانه های اصلی این برند می باشد که در تمامی کالاهای تولیدی این برند مشاهده می شود. شال و روسری های برند گوچی به سبب استفاده از بهترین و با کیفیت ترین اجناس بازار، در میان مدل ها و سلبریتی ها دارای طرفداران زیادی می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره اصول ست کردن شال و روسری کلیک نمایید.

برترین برند های شال و روسری

برند شنل

برند شنل نیز از برترین برندهای شال و روسری می باشد. در واقع این برند یکی از  طراحان تولیدکنندگان معروف فرانسه در حوزه ی لباس و اکسسوری ها است. شال و روسری های ظریف برند Chanel  دارای دوخت های دقیق و پارچه های اعلایی می باشند و از این رو قادر بودند تا در سال های اخیر، توجه بسیاری از افراد شیک پوش اروپایی را به خود جلب نمایند.

لوگوی این برند کمی شبیه به لوگوی برند GUCCI می باشد اما از نظر نوع محصولات دارای تفاوت بسیاری با هم می باشند.

برترین برند های شال و روسری

برند AAB

این برند  در ده سال اخیر صورت کاملا حرفه ای و همچنین مدرن، به طراحی، تولید و عرضه شال و روسری های خاصی همراه با الیاف های طبیعی پرداخته است. در هنگام توجه به محصولات تولیدی این برند، اولین نکته ای که توجه شما را جلب خواهد نمود، سادگی آن ها می باشد.

برند Salvatore Ferraqamo

این برند نیز که از برترین برندهای شال و روسری می باشد، ببرندی ایتالیایی بوده با عرضه‌ ی انواع محصولات لوکس و خاص توجه بسیاری از افراد شیک پوش آمریکایی و اروپایی را به خود جلب نموده است.

از بارز ترین ویژگی های این برند مشهور در طرراحی و تولید شال و روسری، ظرافت آن ها می باشد. به طور کلی در شال و روسری های تولیدی این برند، خطوط نازک و ظریف بسیار زیادی مورد استفاده قرار گرفته است که این خطوط با مهارت و پیچیدگی خاصی در کنار هم قرار دارند. شال و روسری های برند فراگامو قادر هستند تا به تنهایی تیپی ساده و یکنواخت اما در عین حال شیک را به نمایش بگذارند.

دیدگاه‌ها ۰

*
*