بهترین ست مانتو مشکی با شال و روسری

ست مانتو مشکی با شال و روسری

ست مانتو مشکی با شال و روسری

شاید با خود بگویید که تمامی رنگ ها مناسب برای ست کردن با رنگ مشکی بوده و دارای قواعد خاصی نمی باشد، از این رو می توان همه نوع و رنگ شال و روسری را با مانتو مشکی ست نمود. در واقع اغلب ما مشکی را به عنوان رنگی آسان می شناسیم که ست کردن آن با دیگر رنگ ها به سادگی امکان پذیر می باشد. این درست است که رنگ مشکی به سادگی با اغلب رنگ ها ست می شود، اما باید نکات ظریفی را در ست مانتو مشکی  با شال و روسری، رعایت نمود تا استایل بهتری را برای خود ساخت.

به طور مثال اگر که تصمیم به ست نمودن لباس های خود برای مهمانی و یا مراسمی رسمی می باشید، ست کردن یکدست رنگ مشکی می تواند گزینه ای مناسب برای شما باشد.
همچنین اگر که از مانتوی مشکی استایل کتی و یا رسمی استفاده می کنید، استفاده از انواع شال ها و روسری های ساتن و یا کار شده با گیپور، منجوق دوزی و یا سنگ کاری شده، می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. همچنین برای ست مانتو مشکی با شال و روسری، انواع اکسسوری های طلایی رنگ نیز مکمل خوبی خواهند شد.

به طور کلی همیشه استفاده از شال‌ و روسری های کار شده و یا مجلسی، استایلی رسمی و شیک را برای شما می سازد. برای رسمی تر نشان دادن این استایل، بهتر است تا از کیف و کفش های ورنی، جیر و یا چرم استفاده نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره اصول ست کردن شال و روسری کلیک نمایید.

ست مانتو مشکی با شال و روسری

ست مانتو مشکی با شال و روسری های رنگی

ست مانتو مشکی با شال و روسری طرح دار

استفاده از شال و روسری های طرح دار، به ویژه طرح هایی چون خط های سفید و مشکی، همراه با مانتو مشکی استایل شما را بسیار خاص و جذاب می سازد. همچنین همراه با مانتو مشکی، می توانید از شال هایی با طرح پوست حیوانات استفاده نمایید. البته بهتر است تا از استفاده در آن زیاده روی نکنید.

ست مانتو مشکی با شال و روسری

ست مانتو مشکی با شال و روسری سفید

به طور کلی رنگ های سفید و مشکی، رنگ هایی کاملا متضاد بوده که در کنار هم ست بسیار زیبایی را به وجود می آورند. در واقع ترکیب رنگ سفید و مشکی دارای بیشترین کنتراست رنگی بوده و به راحتی می توانند تا تمامی توجه ها را در یک جمع به سمت شما جلب نمایند.

ست مانتو مشکی با شال و روسری

ست مانتو مشکی با شال و روسری قرمز

همراه با رنگ های خنثی همچون رنگ مشکی، سفید، خاکستری و…، رنگ هایی جیغ همچون رنگ قرمز، می تواند استایل شما را کاملا تغییر داده و بسیار چشمگیر و جذاب سازد. اما بهتر است تا در کنار رنگ هایی چون رنگ قرمز، از رنگ های جیغ دیگری استفاده ننمایید و تنها آن را با رنگ های خنثی ست کنید.  

همچنین جهت مطالعه راهنمایی انتخاب شال و روسری کلیک نمایید.

ست مانتو مشکی با شال و روسری

ست مانتو مشکی با شال و روسری های ساده و تک رنگ

همان گونه که قبلا هم بدان اشاره نمودیم، رنگ مشکی به راحتی با تمامی رنگ ها ست می شود و از این رو در استفاده از شال و روسری های تک رنگ همراه با مانتو مشکی، دارای محدودیت نخواهید بود. تنها کافیست را رنگ مناسبی را برای موقعیت خود انتخاب نمایید. البته در این میان رنگ قهوه ای تیره، استثنا بوده و استفاده از آن در کنار رنگ مشکی نوعی ریسک به حساب می آید.

ست مانتو مشکی با شال و روسری لمه

از دیگر ست های جذاب با مانتو مشکی، شال و روسری های لمه می باشد. لمه نوعی پارچه شاین دار و اکلیلی می باشد که جلوه زیادی در کنار رنگ مشکی پیدا خواهد نمود. این ترکیب استایل شما را خاص و مناسب برای مهمانی ها و مجالس می سازد.

با گندم شال همراه باشید.

دیدگاه‌ها ۰

*
*