جدیدترین رنگ و طرح‌های شال و روسری سال ۱۴۰۰ / ۲۰۲۱

شال و روسری رنگ سال ۱۴۰۰

همانطور که می دانیم شال و روسری از المان های اصلی در استایل و پوشش خانم ها محسوب می شود. طرح و رنگ شال و روسری تاثیر زیادی در زیبایی و جذابیت استایل شما دارد. استفاده از طرح های جدید تغییر زیادی در ظاهر شما بوجود می آورد. با توجه به سلیقه و طرح انتخابی خودتان می توانید بهترین و زیباترین انتخاب را داشته باشید.

اگر قصد دارید با ترندهای معروف شال و روسری سال ۱۴۰۰/ ۲۰۲۱ آشنا بشوید، در این مقاله با ما همراه باشید. در ابتدا جدیدترین‌های مدل روسری سال ۱۴۰۰ را به شما معرفی می‌کنیم.

جهت خرید انواع شال و روسری به صورت عمده، به عمده فروشی شال و روسری گندم مراجعه نمایید.

طرح‌های شال و روسری سال ۱۴۰۰ / ۲۰۲۱

شال و روسری های گل دار

یکی از ترندهای شال و روسری سال ۱۴۰۰ استفاده از طرح های گل دار است. این طرح هم با گل های رشت و هم با گل های خیلی درشت طراحی شده است. این ترند در روسری ها بیشتر کاربرد دارد. با توجه به سلیقه خود می توانید این طرح را انتخاب کنید.

شال و روسری های گل دار

شال و روسری‌های راه راه

طرح راه راه یکی دیگر از طرح های پرطرفدار سال ۱۴۰۰ / ۲۰۲۱ است.  سالهای قبل مدلهای زبرا و ببری طرفداران زیادی داشت اما در سال ۱۴۰۰ جای خود را طرح راه راه دادند.

شال و روسری‌های راه راه

شال و روسری با طرح شطرنجی

رنگ های به کار رفته در این طرح سفید و مشکی است. این طرح معمولا در ترکیب را گل ها به کار می رود. در دو سال گذشته از این طرح استقبال زیادی شده است.

شال و روسری با طرح شطرنجی

شال و روسری طرح چهارخانه ای

الگوی طراحی این ترند به گونه ای است که همیشه کاربرد دارد. طرح های به کار رفته در آن به گونه ای است که با هر لباسی ست می شود.

شال و روسری طرح چهارخانه ای

شال و روسری طرح آبرنگی 

یکی دیگر از ترندهای معروف سال ۱۴۰۰ طرح آبرگی است. رنگ های به کار رفته در طرح عموما رنگ های گرم مانند رنگ زرد و پاستیلی است.

شال و روسری طرح آبرنگی

شال و روسری طرح صدفی و ستاره دریایی

این مدل از شال و روسری ها را معمولا دختران دوست دارند. رنگ این طرح با توجه به اسم آن عموما آبی است. در این طرح اکسسوری هایی مانند مروارید یا زیورآلات صدفی و ستاره دریایی نیز استفاده می شود. این طرح شال و روسری معمولا با لباس های رنگ روشن ست می شوند.  رنگ های این طرح شامل آبی، آبی اقیانوسی، اطلسی و آبی دریایی است.

شال و روسری طرح صدفی و ستاره دریایی

شال و روسری طرح گربه‌ای یا بچه گربه

این طرح مانند طرح صدفی و ستاره آبی طرحی دخترانه پسند است. در سال ۱۴۰۰ این طرح کاربرد فراوانی خواهد داشت.

شال و روسری طرح گربه‌ای یا بچه گربه

شال و روسری طرح ابر و باد

این طرح مانند طرح شطرنجی ، ترکیبی است. با این تفاوت که طرح به کار رفته در آن به صورت سایه روشنی از ابر و باد است. امسال در میان طرح های لباس و شال و روسری کاربرد زیادی خواهد داشت.

شال و روسری طرح ابر و باد

شال و روسری طرح زنجیر

یکی از ترندهای شال و روسری مخصوصا در برند هرمس استفاده از طرح زنجیر است. این طرح به شکل ها و گونه های مختلفی طراحی می شود و جذابیت خاص خود را دارد.

شال و روسری طرح زنجیر

شال و روسری طرح حریری نازک

یکی از ترندهای زنانه پسند شال و روسری  ، طرح حریر است. خانم هایی که به دنبال طرحی شیک و جذاب هستند از طرح حریر نازک استفاده می کنند. در مجالس و مهمانی ها می توانید از طرح های مختلف این مدل از شال و روسری استفاده کنید.

شال و روسری طرح حریری نازک

شال و روسری طرح گیپور

شال و روسری گیپوری از دیگر طرح های ترند سال ۲۰۲۱ است. در مجالس و مهمانی ها می توانید از مدل های مختلف این طرح متناسب با طرح و رنگ لباس خود استفاده کنید.

شال و روسری طرح گیپور

جهت آشنایی با شال و روسری مد روز کلیک نمایید.

رنگهای سال شال و روسری سال ۱۴۰۰ / ۲۰۲۱

حالا که با ترندهای شال و روسری آشنا شدیم بهتر است با رنگ های آنها هم آشنا شویم. بهترین رنگ های ترندهای شال و روسری سال ۱۴۰۰ شامل موارد زیر است:

رنگ سفید و مشکی

یکی از رنگ های ترند سال ۱۴۰۰ سفید-مشکی است.  برای لباس های سفید و سیاه نیز می توانید از این رنگ در شال یا روسری خود استفاده کنید. طرح شطرنجی، چهارخانه و راه راه بهترین گزینه برای این رنگها هستند.

شال و روسری سفید و مشکی

رنگ‌ پاستیلی

 این رنگ معمولا دخترانه پسند است. از این رنگ معمولا در لباس های طرح هرمس و الی ساب استفاده می شود. اگر به طرح زنجیری، گلدار ،  گربه ای یا بچه گربه علاقه دارید از این رنگ در لباس های خود استفاده کنید.

شال و روسری رنگ پاستلی

رنگ طلایی و نقره‌ای

از پرطرفدارترین رنگ های سال، طلایی و نقره ای است. اگر رنگ لباس شما نقره ای و یا لباس شما طرح پولک طلایی دارید از این رنگ در شال و روسری خود استفاده کنید.

شال و روسری رنگ طلایی و نقره ای

رنگ قرمز

یکی از رنگ های جذاب ترندهای شال و روسری در سال ۱۴۰۰ رنگ قرمز است. این رنگ به راحتی با رنگ های دیگر ست می شود. به عنوان مثال رنگ قرمز را می توانید شال یا روسری ، زرد، طوسی  یا قرمز بپوشید.

شال و روسری رنگ قرمز

رنگ آجری

رنگ آجری به راحتی با رنگ هایی مانند زرد، نارنجی، قهوه ای یا خاکستری ست می شود. این رنگ هم با پوست های روشن و هم با پوست های تیره همخوانی دارد.

شال و روسری رنگ آجری

رنگ پرتقالی

طیف این رنگ به رنگ زرد یا نارنجی نزدیک است. اگر به رنگ روشن علاقه دارید رنگ پرتقالی را لباس خود ست کنید.

شال و روسری رنگ پرتقالی

رنگ سرخابی

طیف این رنگ در رنگ قرمز است. رنگ سرخابی را معمولا دختران نوجوان یا جوان می پسندند.  این رنگ را می توانید با همه لباس ها ست کنید.

شال و روسری رنگ سرخابی

رنگ سبز لجنی

رنگ سبز لجنی یکی دیگر از رنگ های ترند سال ۲۰۲۱ است. این رنگ را می توانید با لباس های زرد، خاکستری یا قهوه ای ست کنید. اگر پوستی تیره دارید توصیه می کنیم از این رنگ در شال و روسری خود استفاده کنید.

شال و روسری رنگ سبز لجنی

رنگ مسی

یکی دیگر از رنگ های ترند سال ۱۴۰۰ رنگ مسی است. این رنگ با رنگ های مانند طوسی ، خاکستری و زرد ست می شود.

شال و روسری رنگ مسی

همچنین جهت کسب اطلاعات در رابطه با اصول ست کردن شال و روسری کلیک نمایید.

نکات مهم در انتخاب شال و روسری سال  ۱۴۰۰/  ۲۰۲۱

 در اینجا نکاتی را که برای ست کردن شال و روسری باید بدانید را به شما می‌گوییم.

  •  در صورتی که لباس شما طرح دار یا پر نقش است، از شال یا روسری استفاده کند که با یکی از رنگ های موجود در لباس شما هماهنگی داشته باشد. هماهنگی با سایر رنگها استایل خاصی در شما بوجود می آورد و جذابیت شما را چند برابر می سازد.
  • ·        در صورتی که لباس شما ساده است و قصد دارید استایل خود را جذاب تر کنید از شال یا روسری پر نقش و نگار استفاده کنید.  سعی کنید از مارک های معروف و برند روز استفاده کنید تا استایلی شیک و جذاب داشته باشید.
  • هنگام استفاده از شال و روسری آن را با رنگ کیف، کفش یا بخشی از لباس خود ست کنید تا با استایل شما همخوانی و همانگی داشته باشد.   
دیدگاه‌ها ۰

*
*