برترین برندهای ایرانی شال و روسری

برندهای ایرانی شال و روسری

برندهای ایرانی شال و روسری

شال و روسری از جمله اصلی ترین و جدا ناپذیرترین آیتم های استایل بانوان در کشورهای اسلامی به ویژه ایران می باشد. از این رو این آیتم دارای اهیمت بسیاری بوده و تا حدودی نشان دهنده سلیقه افراد می باشد. با توجه به اهمیت بالای این آیتم در ایران، برندهای مختلفی برای طراحی و تولید شال و روسری وجود داشته که هر کدام بسته به سلایق و علایق افراد، دارای طرفداران خاصی می باشند. گندم شال تصمیم دارد تا شما را برخی از معروف ترین و بهترین برندهای ایرانی شال و روسری آشنا کند.

برندهای ایرانی شال و روسری

برند آدور

در میان برندهای محبوب و خوب ایرانی، برند آدور از خاص ترین و محبوب ترین برندها به حساب می آید که دارای محصولات و طرح هایی می باشد که همچون آثاری هنری بوده و نشان دهنده فلسفه ایرانی هستند. نام این برند برگرفته از گویش های قدیمی ایرانی می باشد که محصولات خود را در ۵ گروه مجزا به نام های ترنج، دیبا، اقلیم، ظهیر، ایران من طراحی و تولید می نماید که هر کدام دارای ویژگی های منحصر بفردی هستند. البته باید به این نکته اشاره نمود که در میان برندهای ایرانی شال و روسری، برند آدور از گران قیمت ترین و همچنین با کیفیت ترین برندها محسوب می شود. در واقع این برند برای برای حفظ شأن و مقام آثار هنری خود، محصولاتی باکیفیت و ماندگار را ارائه می دهند.

برای آشنایی بیشتر با بهترین برند های شال و روسری در جهان کلیک نمایید.

برندهای ایرانی شال و روسری

برند میس اسمارت

از دیگر برندهای محبوب ایرانی، برند میس اسمارت می باشد که دارای فروش آنلاین و حضوری است. این برند با تنوع بالای خود از نظر طراحی، پارچه و همچنین سبک های مختلف علاقه مندان زیادی را جذب خود نموده است.

برندهای ایرانی شال و روسری

برند ستی ریس

از دیگر برندهای ایرانی شال و روسری، برند ستی ریس می باشد که طراحی مورد استفاده در محصولات این برند، برگررفته از افسانه ها و قصه های اصیل ایرانی بوده و از این رو می توان سبک های این برند را از خاص ترین سبک های شال و روسری بشمار آورد.

این برند از نظر طرح، رنگ و پارچه دارای تنوع بالایی است که متناسب با سلایق مختلف اغلب افراد بوده و می توان آن را در استایل های مختلف به خوبی ست نمود. یکی از نقاط ضعف این برند، عم فروش آنلاین می باشد. در واقع این برند محصولات خود را به شکل اینستاگرام و حضوری به فروش می رساند.

برندهای ایرانی شال و روسری

برند زیبو

این برند که از دیگر برندهای ایرانی شال و روسری می باشد، فعالیت خود را محدود به طراحی و تولید شال و روسری نکرده و در حوزه پوشاک بانوان نیز برندی محبوب به حساب می آید.

همچنین جهت آگاهی از تاریخچه شال و روسری بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

تاریخچه شال و روسری

برندهای ایرانی شال و روسری

برند عرفانموس

برند عرفانموس، برندی جدید و هنرمندانه در حوزه شال و روسری می باشد که به تولید محصولاتی غیرمعمول و متفاوت از دیگر شال و روسری ها می پردازد. در واقع هر کدام از طراحی های این برند دارای فلسفه خاصی می باشد که باید بدان توجه نمود. همچنین لازم به ذکر می باشد که این برند با توجه به نوع پارچه، طراحی و… دارای قیمت های متفاوتی بوده و از این نظر مناسب برای تمامی اقشار جامعه می باشد.

همان گونه که کمی قبل اشاره نمودیم این برند دارای طرح هایی متفاوت و به نوعی نا متعارف می باشد. اما این نا متعارف بودن به معنای بدی نبوده و تنها نشان دهنده خاص بودن این شال و روسری ها و همچنین درون مایه غیر معمول آن ها به عنوان شال و روسری است. به عنوان مثال از جمله طرح های معروف این برند می توان به طرح پیکان، شام عروسی، شعبده باز و یا… اشاره نمود.

همچنین این برند دارای بخش طراحی دیگری می باشد که به طراحی با استفاده از حروف و کلمات فارسی با جلوه ای هنرمندانه پرداخته اند.

برندهای ایرانی شال و روسری
دیدگاه‌ها ۰

*
*