فروش مستقیم و تولید شال و روسری گندم شال

تولید شال و روسری

بعضی از موارد جز نیازهای اولیه انسان هستند که باید برطرف شوند، به عنوان مثال پوشاک یکی از این موارد است که دارای انواع مختلفی  مثل ،شال، روسری، پیراهن، شلوار، تیشرت، کت و…می‌باشد که شما میتوانید با توجه به سلیقه خودتان رنگ و مدل آنها را انتخاب کنید. بحث پوشاک بسیار گسترده است چون علاوه بر انواع مختلف به زنانه، مردانه، بچه گانه، دخترانه و پسرانه نیز تقسیم می شود که هرکس بر اساس جنسیت و سن خود می تواند خرید کند.به دلیل مهم بودن پوشاک و استفاده زیاد از آن با کار کردن در این صنعت می توان سرمایه خوبی به دست آورد، که شما میتوانید به طور تخصصی در یک زمینه مانند تولید شال و روسری فعالیت کنید.

تولید شال و روسری

پارچه‌های مناسب برای تولید شال:

اگر‌شما برای رفتن به مهمانی دنبال یک شال و روسری زیبا هستید میتوانید از روسری و شال از جنس حریر را انتخاب کنید

که از نظر جنس بسیار خنک و لخت هستند اما دقت کنید این نوع پارچه نسبت به پارچه‌ های نخی گران تر است و تا حدودی هم حالت سر بودن دارد.

یکی دیگر از پارچه هایی که برای تولید شال و روسری از آن استفاده می شود پارچه ابریشمی است که مزیت آن مناسب بودن برای تمام فصول سال و دوام  بالاتر است

که به همین دلیل نسبت به بقیه قیمت گرانتری نیز دارد و از خصوصیات بارز آن میتوان به سبک بودن و لطافت آن اشاره کرد.

روسری‌های نخی تقریبا مورد استقبال اکثریت هستند شما به راحتی اتو میشوند و ایست خوبی روی سر دارند، با استفاده از این روسری و شال ها در فصل گرما شما کمتر عرق میکنید.

یکی از روسری‌هایی که بیشتر برای مجالس مورد استفاده قرار میگیرد روسری و شال هایی از جنس ساتن هستند که به دلیل براقیت مجلسی تر به نظر میرسند و نسبت به پارچه های ابریشم قیمت مناسب تری دارند.

شما میتوانید با توجه به سلیقه خود شال و روسری مورد نظر را انتخاب و استفاده کنید و نیز اگر قصد تولید شال و روسری را دارید سعی‌کنید دارای تنوع زیادی باشید تا مشتری‌های بیشتری را جذب کنید.

رنگ مناسب شال و روسری برای هر پوست:

هر شخص رنگ پوست متفاوتی دارد بعضی از افراد پوست‌های روشن، بعضی پوست خنثی و بعضی نیز پوست‌های تیره دارند

که بهتر است برای زیبایی بیشتر هر شخص با توجه به پوست خود رنگ پوشاک را انتخاب کند در ادامه قصد داریم تا شما را در این زمینه راهنمایی کنیم:

شما میتوانید در وهله اول مشخص کنید که از نظر گرمی و سردی چه پوستی دارید،برای تشخیص این موضوع می توانید در آفتاب بایستید و به رنگ‌های خود دقت کنید

اگر رگ‌های شما بنفش یا آبی است دارای رنگ پوستی سرد و اگر رگ شما سبز رنگ است، دارای پوستی گرم هستید که افراد با پوست سرد بهتر است

رنگ‌های سرد مثل سبز، بنفش، آبی رابرای رنگ شال و روسری خود و یا ترکیبی از رنگ‌ها با غالب رنگ سرد را برای زیبایی بیشتر انتخاب‌کنند، افرادی که پوست گرم دارند بهتر است از رنگ‌هایی مثل قهوه ای ،نارنجی، قرمز و… استفاده کنند.

اگر شما پوستی روشن دارید سعی کنید از‌رنگ‌های خیلی روشن مثل سفید استفاده نکنید چون مثل روح میشوید!رنگ‌های جیغ و تیره و روسری های طرح دار برای شما گزینه مناسب تری هستند.

اگر هم پوستی تیره دارید هرگز به سمت رنگ‌های تیره مثل قهوه ای ، بنفش و…نروید چون رنگ‌های روشن مثل لیمویی، صورتی، آبی روشن برای شما مناسب تر هستند.

اگر شما تولید کننده شال عمده و روسری هستید برای تولید شال و روسری از همه رنگ‌ها استفاده کنید تا افراد با پوست‌های مختلف بتوانند از آنها استفاده کنند.

همچنین بخوانید درباره: شال و روسری جدید سال ۱۴۰۰

نکاتی برای تولید شال و روسری:

برای تولید شال و روسری لازم است به نکاتی حتما توجه کنید:

در اولین قدم سعی‌کنید پارچه مناسبی را برای کارتان انتخاب کنید، به عنوان مثال در فصل گرما بهتر است پارچه هایی را انتخاب کنید که افراد کمتر عرق کنند

و خنکی بیشتری داشته باشند مثلا پارچه‌های نخی و ابریشمی می توانند گزینه مناسبی باشند و برای فصل سرما هم بهتر است پارچه‌هایی که گرمای بیشتری دارند را انتخاب کنید.

بعد از این که جنس پارچه را انتخاب کردید حتما به رنگ آن نیز توجه کنید مثلا در سال بعضی رنگ ها مد می شوند و در نتیجه خواهان بیشتری خواهند داشت

پس شما میتوانید از این رنگ‌ها به عنوان رنگ غالب و یا تک رنگ استفاده کنید، اما این را نیز در نظر داشته باشید که باید برای تمامی پوست‌ها رنگ‌ مناسب را داشته باشید.

بعد از انتخاب رنگ مناسب ، باید به انتخاب طرح بپردازید، سعی‌کنید در این زمینه خلاقیت زیادی داشته باشید

و طرح‌های جذاب و نو را به کار بگیرید تا مشتری‌های بیشتری داشته باشید معمولا بانوان هر روزه دنبال روسری و شال‌هایی با طرح جدیدتر هستند.

برای تولید شال و روسری باید به سایز آن نیز دقت کنید معمولا سایزی که برای روسری ها استفاده می شود ۹۰ در ۹۰ و برای شال‌ها ۶۵ در ۲۰۰ می باشد.

تولید شال و روسری

سخن پایانی:

برای راه اندازی تولید شال و روسری حتما تحقیقات لازم را انجام دهید چون رقبای بسیاری در این زمینه مشغول به فعالیت هستند و بعضی از آنها سال‌های متمادی در این صنعت مشغول به کار بوده اند

و تجربه‌های بسیاری را نیز برای جذب مشتری به دست آورده اند ،شما با تولید طرح‌های نو و زیبا میتوانید جایگاه خود را در بازار به دست بیاورید و مشتری‌های بیشتری را جذب کنید

و از آنجایی که شال و روسری جز پوشاک اصلی بانوان محسوب می شوند شما میتوانید با داشتن یک ایده نو و استفاده از پارچه های باکیفیت سرمایه بسیار زیادی را به دست بیاورید

و به یک تولید کننده معروف و شناخته شده در این زمینه تبدیل شوید که خیلی از افراد در این زمینه جنس مورد نظرشان را به وسیله شما تامین میکنند.

سعی کنید در کنار پوشاک باکیفیت، تبلیغات را هم انجام دهید تا اگر کسی شما را نمیشناسد، با کسب و کار شما آشنا شود

و شاید همان شخص به یک مشتری دائمی برای شما تبدیل شود و با معرفی شما به دیگران افراد دیگری را نیز با کار شما آشنا کند.

امیدواریم مطالب فوق برای شما مفید و کاربردی واقع شده باشد.

دیدگاه‌ها ۰

*
*