شال و روسری جدید سال ۱۴۰۰

شال و روسری جدید سال 1400

داشتن یک استایل جذاب و خیره کننده یکی از آرزوهایی است که همه خانم ها دوست دارند آن را داشته باشند تا بتوانند در میان دوستان و خانواده مانند یک الماس بدرخشند. آیتم های مهم زیادی در جذاب کردن یک استایل بی نظیر تاثیرگذار هستند، که یکی از آن ها پوشیدن انواع شال و روسری های به روز است. به این ترتیب در این مقاله قصد داریم شما را با نمونه هایی از انواع شال و روسری جدید سال ۱۴۰۰ آشنا کنیم.

شال و روسری جدید سال 1400

شال و روسری جدید سال ۱۴۰۰

اغلب افرادی هستند که دائما در حال ناله و زاری و گله و شکایت از چهره خود هستند، زیرا تصور می کنند که تنها برای زیبا شدن و درخشیدن باید چشمان درشت و آبی، موهای بلوند و چهره ای افسانه ای داشته باشید.

در صورتی که این تصور کاملا غلط است، هر شخصی به نوبه خودش زیبا و دلرباست، و تنها چیزی که برای درخشیدن لازم است، داشتن یک استایل به روز و سنجیده است.

همانطور که ذکر شد، یکی از آیتم هایی که زیبایی چهره را چند برابر می کند، استفاده از شال و روسری های مد روز و جدید است. در این راستا برندها و فروشگاه های زیادی وجود دارند، که در آن ها می توانید انواع شال و روسری جدید سال ۱۴۰۰ خریداری کنید.

جالب بدانید شال و روسری تنها نباید به عنوان یک پارچه معمولی برای پوشش و یا حجاب دیده شود، زیرا اینطور نیست و این آیتم مهم در تکمیل کردن استایل شما می تواند به عنوان یک آیتم تاثیرگذار در روشن تر کردن و زیبایی بیشتر بخشیدن به چهره شما به کار برده شود.

حتما خودتان نیز بارها شاهد این بوده اید، که تا چه میزان پوشیدن یک شال یا روسری می تواند شما را زشت و در عین حال زیبا جلوه دهد. به همین دلیل که این مقاله شما را در آشنایی با به روزترین شال و روسری جدید سال ۱۴۰۰ تشویق می کند.

انواع مدل شال و روسری جدید سال ۱۴۰۰

همه شما تا کنون با انواع شال ها و روسری هایی آشنا شده اید که از زمان گذشته تا به امروز از آن ها به عنوان یک پوشش ساده استفاده می شد. اما باید بدانید شال و روسری تنها به یک تکه پارچه مربع یا مستطیل شکل مربوط نمی شود، و انواع به روز و جدیدتری از این استایل را می توانید تهیه کنید.

به این ترتیب، اگر به سایت به روزترین انواع شال و روسری جدید سال ۱۴۰۰ سری بزنید، خواهید فهمید که تا کنون از غافله عقب مانده بودید. به این ترتیب انواع این نوع پوشش به صورت زیر طراحی شده است:

انواع شال

شال ها معمولا به دلیل پرکاربرد بودن در انواع زیر طراحی شده اند:

 • استاندارد

شال هایی که دارای قواره های متوسط هستند.

 • بزرگ

شال هایی که معمولا از لحاظ عرضی پهن و بزرگ هستند.

 • هنرمندی

شال هایی که در ارتفاع حدود ۲ متر و پهنای زیاد طراحی شده اند.

انواع روسری

 •  روسری در قواره های ۹۵ تا ۱۰۵
 • روسری در قواره های ۱۰۵ تا ۱۱۵
 • روسری در قواره های ۱۱۵ تا ۱۲۵
 • روسری در قواره های ۱۳۰ تا ۱۴۰

همچنین بخوانید درباره: مدل های شال و روسری پاییز ۱۴۰۰

جنس و کیفیت انواع شال و روسری جدید سال ۱۴۰۰

در زمان قدیم شال و روسری ها تنها در یک جنس و پارچه طراحی و دوخته می شد، ولی امروزه به دلیل طراحان خوش ذوقی که به طراحی یک استایل به روز و جذاب اهمیت می دهند، انواع شال و روسری های زیادی در جنس پارچه های گوناگونی روانه بازار شده است.

به این ترتیب شما نیز می توانید بهترین جنس و کیفیت انواع شال و روسری جدید سال ۱۴۰۰ را داشته باشید و یک تیپ و استایل عالی برای خود بسازید.

انواع جنس پارچه هایی که در طراحی و دوخت شال و روسری های جدید و به روز به کار برده می شود، شامل موارد ذکر شده در زیر است:

 • ابریشم اشکی
 • بافت و بافت آکریلیک
 • پارچه غواصی
 • پاییزه
 • تافته و تنظیف
 • حریر و حریر ابریشم
 • پلیسه
 • حریر نخ
 • ژاکارد
 • شاین و شنی

انواع جنس و پارچه های زیادی برای دوخت شال و روسری جدید سال ۱۴۰۰ به کار می رود که قادر به ذکر تک تک آن ها نیستیم، ولی برای آنکه شما عزیزان و خانم های خوش سلیقه بتوانید هر ۴ فصل سال بهترین انواع شال و روسری را مطابق با فصل سرما، گرما و … سر کنید، بهترین کیفیت ها عرضه شده است.

البته لازم به ذکر که انواع شال و روسری های دوران قدیم نیز، بسیار خاص و منحصر به فرد بودند، درست که امروزه طراحی های جدیدتری روانه بازار شده، ولی طراحی هیچ یک از آن ها به سادگی و زیبایی انواع شال و روسری هایی که در زمان قدیم وجود داشتند نمی باشد.

شال و روسری جدید سال 1400

 چگونه یک شال و روسری عالی و مناسب انتخاب کنم؟

اینکه برای خارج شدن از خانه و یا حتی در جمع دوستان و مهمانی ها چگونه لباس بپوشیم، اصلا ربطی به پولدار یا فقیر بودن ندارد؛ این موضوع کاملا با سلیقه فردی در ارتباط است.

شال و روسری از آنجایی که بیشتر از هر چیزی در داشتن یک استایل جذاب تاثیرگذار است، باید به بهترین نحو انتخاب شود. چیزی که اغلب افراد از آن عاجز هستند، انتخاب بهترین نوع شال و روسری برای مهمانی است.

برای آنکه بتوانید اندکی سلیقه خود را در این زمینه به روز کنید، بهتره سری به سایت های فروشگاه های معتبر انواع شال و روسری جدید سال ۱۴۰۰ بزنید.

همانطور که ذکر شد، انتخاب شال و روسری عالی به سلیقه فردی شما وابسته است، ولی اگر باز هم قدرت انتخاب بهترین طرح و رنگ را ندارید، بهتر است به نکات مهمی که در زیر در رابطه با انتخاب بهترین انواع شال و روسری جدید سال ۱۴۰۰ ذکر شده توجه کنید:

 1. در نظر داشتن رنگ پوست صورت یکی از مهم ترین آیتم ها در انتخاب شال و روسری مناسب است، که معمولا برای پوست های سفید، رنگ های تیره و برای پوست های تیره انتخاب شال و روسری با رنگ های روشن و برخی از رنگ های تیره مانند مشکی و سرمه ای پیشنهاد می شود.
 2. در نظر داشتن رنگ سایر آیتم های تاثیرگذار در استایل مانند رنگ شومیز، مانتو، پیراهن یا ….. که باید به صورتی باشد که هارمونی خاصی با رنگ و طرح روسری و شال شما ایجاد کند.
 3. انتخاب روسری و شال طرح دار زمانی درست که پیراهن و لباستان ساده باشد و بلعکس.
 4. بهتر است معمولا رنگ شال و روسری خود را با رنگ کیف یا کفشتان استایل کنید.
 5. ست کردن رنگ و طرح شال و روسری را با شومیز، پیراهن و مانتو و… خود از سرتان بیرون کنید.

نتیجه گیری

برای رسیدن به یک انتخاب عالی، راه های زیادی وجود دارد، که اول از همه نیازمند آن است که بتوانید سلیقه خود را به روز کنید، و نگاه خود را تنها به عنوان یک پوشش معمولی از شال و روسری بردارید، زیرا زمانی که این آیتم در جذابیت چهره و استایل شما تاثیرگذار است، به هیچ عنوان دیگر به عنوان یک پوشش معمولی به حساب نمی آید.

پس در ابتدا برای شروع بهتر اندکی با انواع طرح ها و رنگ های شال و روسری جدید سال ۱۴۰۰ در سایت فروشگاه های معتبر آشنا شوید. داشتن یک تصمیم گیری درست، نشانه رسیدن به یک جذابیت ایده آل و بی نقص و درخشیدن در مهمانی هاست.

دیدگاه‌ها ۰

*
*