شال عمده تهران

شال عمده تهران

داشتن یک استایل مد روز و لاکچری همیشه به خودمان بستگی دارد که چه انتخاب هایی در پوشش داشته باشیم. آیتم های زیادی در یک طرز پوشش عالی تاثیرگذار هستند، که یکی از مهم ترین آن ها استفاده از انواع شال می باشد، که به طرز چشم گیری طرز لباس پوشیدن شما را تغییر می دهد. در این راستا برندهای مطرح زیادی وجود دارند که به طراحی انواع شال های به روز می پردازند، که نمونه بی نظیری از آن ها برای مراجعه شال عمده تهران است.

شال عمده تهران

شال ها و تاثیر آن ها در نوع استایل

همانطور که ذکر شد، یکی از مهم ترین عوامل تاثیرگذار در نوع استایل و پوشش زنانه، انواع شال ها می باشد. شال در واقع از زمان های گذشته بوده و تاریخچه قدیمی دارد، که وابسته به قشرهای گوناگون در طراحی های زیادی مورد استفاده قرار می گرفت.

پس شال ها در اصل آیتم جدیدی نیستند، تنها با توجه به مد روز طراحی می شوند و پارچه های متنوع تری برای دوخت آن ها به کار برده می شود، و تنها تفاوت شال با زمان گذشته همین عامل است.

شما نیز اگر دوست دارید ایده آل ترین انواع شال را مطابق با استایلتان تهیه کنید، بهتر سری به فروش شال عمده تهران بزنید.

نمی توان گفت که تنها شال ها در نوع استایل زنانه تاثیرگذار هستندف سایر پوشش های دیگر نیز مانند مانتو، شومیز، شلوار و اکسسوری ها نیز می توانند نقش مهمی را ایفا کنند،

ولی شال ها به دلیل آنکه به صورت مستقیم چهره را به نمایش می گذارند، در زیباتر جلوه دادن استایل و چهره شما موثرتر هستند. اگر از چهره خودتان دائما شاکی هستید، و تصور می کنید که زیبا به نظر نمی رسد، بهتر بدانید که این مشکل از چهره شما نیست،

بلکه حتما یک ایرادی در انتخاب شال شما وجود دارد، که نمی توانید آن طور که باید توقع خود را در داشتن یک استایل به روز و عالی برآورده کنید.

انواع شال

با توجه به آنکه در زمان گذشته تنوع زیادی در نوع پارچه هایی که از آن ها به طراحی و دوخت شال استفاده می کردند وجود نداشت، ولی باز هم زنان زیادی آن ها را می پسندیدند

و از رنگ و لعابی که آن شال با طرح پارچه خاصش به چهره آن ها می داد رضایت داشتند. امروزه ولی با توجه به طیف گسترده ای از انواع رنگ و طرح هایی که متناسب با سلیقه افراد دوخته و روانه بازار شده،

باز هم عده زیادی هستند که نمی توانند رنگ و طرح مورد علاقه خودشان را پیدا کنند. پارچه های طرح دار و با متریال های گوناگون زیادی وجود دارند، که برای طراحی و دوخت انواع شال ها مورد استفاده قرار گرفته اند. انواع شال های موجود در بازار فروش شال عمده تهران شامل موارد ذکر شده در زیر می باشد:

 • استاندارد

شال هایی که دارای قواره های متوسط هستند، و سال هاست که قدیمی نشده و هنوز هم پرکاربرد می باشند.

 • بزرگ

شال هایی که معمولا از لحاظ عرضی پهن و بزرگ هستند، و برای داشتن یک حجاب و پوشش عالی بسیار مناسب می باشند.

 • هنرمندی

شال هایی که مدتی است وارد بازار شده، و در ارتفاع حدود ۲ متر و پهنای زیاد طراحی شده اند. این شال ها از پرطرفدارترین ها می باشد.

با توجه به انواع طراحی ذکر شده شال عمده تهران، باید بدانید که شما مجبور نیستید تنها یک نوع از انواع شال را تهیه و استفاده کنید، یا تصور کنید که تنها یک مدل از آن ها به شما می آید. اینطور نیست، هر طرح و مدل شال های ذکر شده مطابق با یک استایل خاص، بی نظیر می شوند، تنها کافی سلیقه عالی را در انتخاب آن ها پیاده کنید.

همچنین بخوانید درباره: مدل های شال و روسری پاییز ۱۴۰۰

جنس و متریال انواع شال

با توجه به بالا رفتن سطح توقعات زنان و از همه مهم تر متنوع تر شدن انواع پارچه ها، طراحان زبده به فکر طراحی و دوخت انواع شال هایی افتادند، که هر یک جذابیت خاص خودش را دارد.

برای آنکه بتوانید یک استایل به روز و جذاب داشته باشید، تنها کافی با اندکی تحقیق در رابطه با جدیدترین متدها، یک انتخاب عالی داشته باشید.

پارچه های دلبر زیادی در دوخت شال به کار برده می شوند، که از تنوع بسیار زیادی در شال عمده تهران برخوردار هستنند. انواع پارچه های به روزی که برای این آیتم به کار برده می شوند، شامل موارد ذکر شده در زیر است:

 • ابریشم اشکی
 • بافت و بافت آکریلیک
 • پارچه غواصی
 • پاییزه
 • تافته و تنظیف
 • حریر و حریر ابریشم
 • پلیسه
 • حریر نخ
 • ژاکارد
 • شاین و شنی

اگر دوست دارید به طور مستقیم انواع شال ها را در جنس های ذکر شده و حتی بیشتر از آن مشاهده کنید، و آن ها را به روی سر خود امتحان کنید، پس بهتر خودتان را برای رفتن به یکی از بهترین مراکز خرید به روز و لوکس یعنی مرکز خرید شال عمده تهران آماده کنید. مطمئن باشید زیباتر جلوه دادن چهره شما تنها در دستان این مرکز خرید است. پس این فرصت را از دست ندهید.

شال عمده تهران

چگونه یک شال مناسب انتخاب کنم؟

سوالی که امروزه همه به دنبال این هستند، اینه که چگونه می توانم تشخیص دهم که شالی که می خواهم تهیه کنم، با استایل من سازگار است، یا به چهره من زیبایی و جذابیت بیشتری می بخشد.

برای رسیدن به این جواب راه حل های زیادی وجود دارد، که تنها کافیه به موارد ذکر شده در زیر توجه کنید، تا بتوانید یک استایل بی نظیر از سبک پوشش خودتان بسازید. این موارد به شرح زیر است:

 • انتخاب شال مناسب باید متناسب با طرح و رنگ سایر آیتم های استایل شما مانند مانتو، شومیز، کیف، شلوار و حتی اکسسوری ها باشد. یعنی همه استایل باید با یکدیگر هارمونی خاصی داشته باشند تا بتوان یک استایل و پوشش جذاب را طراحی کرد.
 • انتخاب انواع شال متناسب با رنگ پوست و جزئیات صورت می تواند در زیباتر جلوه دادن شما بسیار موثر باشد. برای نمونه انتخاب شال روشن و ساده در مقابل چهره ای سبزه رو و تیره بسیار زیبا و انتخاب شال تیره برای پوست های روشن و سفید بسیار عالی است.
 • انتخاب شال طرح دار در صورتی پیشنهاد می شود، که سایر آیتم های پوشش و استایل شما کاملا ساده باشند و این دقیقا برعکس عمل می کند.
 • انتخاب شال تیره در مقابل شومیز، مانتو، کیف و کفش روشن و بلعکس.
 • ست کردن شال با کیف یا کفش به صورتی که بتواند رنگ و طرحش تضاد مانتو و شلوار باشد.
 • ست کردن شال با شلوار به صورتی که مانتو و کفش با یکدیگر هم رنگ باشند و بتوانند تضاد شال و شلوار استایل شوند.

نتیجه گیری

با توجه به این که برخی از افراد به راحتی می توانند در انتخاب انواع آیتم های تاثیرگذار در استایل مورد نظرشان تصمیم گیری کنند و مانند الماسی در جمع بدرخشند، برخی دیگر نیز هستند که این کار را سخت و دشوار می دانند.

ولی دیگر لازم نیست نگران باشید، زیرا با رعایت اصول لازم ذکر شده می توانید بهترین استایل و سبک پوشش را برای خودتان طراحی کنید. بهترین آیتم انواع شال ها می باشد، که بهتر برای یکبار هم که شده، به شال عمده تهران سری بزنید.

دیدگاه‌ها ۰

*
*