انتخاب شال و روسری متناسب با صورت

شال و روسری متناسب با صورت

شال و روسری متناسب با صورت

انتخاب انواع شال و روسری متناسب با صورت شما، از مهم ترین اصولی می باشد که قادر به ایجاد تغییرات اساسی چه خوب و چه بد در ظاهر شما می باشد. در واقع رنگ و طرح هایی که برای این پوشش انتخاب می نمایید، قادر است تا صورت شما را سرحال و یا خسته نشان داده، همچنین فرم بستن شال و روسری قادر به تغییر حالت صورت شما می باشد و به آن فرم می دهد و یا آن را از فرم خارج می نماید.

به طور کلی اولین عضو از بدن که در معرض دید قرار میگیرد و جلب توجه می نماید، صورت می باشد و از این رو پوشش این قسمت از بدن دارای اهمیت بسیاری می باشد و باید خلاقانه به انتخاب شال و روسری متناسب با صورت پرداخت. یکی از اصول های مهم این نوع انتخاب، هماهنگ نمودن رنگ شال و صورت و با رنگ چشمان می باشد.

همچنین جهات راهنمایی انتخاب شال و روسری کلیک نمایید.

 شال و روسری متناسب با صورت

انتخاب شال و روسری متناسب با رنگ چشم

همان گونه که اشاره نمودیم، انتخاب رنگ شال و روسری متناسب با رنگ چشم ها، یکی از ترفندهای جذاب می باشد. برای مثال اگر که دارای رنگ چشمان سبز و یا میشی می باشید، رنگ های پیشنهادی برای شال و روسری برای شما، رنگ صورتی و بنفش و همچنین رنگ های دارای تناژ قرمز می باشد. اما اگر که دارای چشمانی با طیف رنگی آبی می باشید، رنگ هایی چون رنگ قرمز و نارنجی به شما پیشنهاد می شود.

اما در انتخاب رنگ شال و روسری متناسب با صورت و چشمان، افراد دارای چشمان قهوه ای، دارای محدودیت و چهارچوبی برای انتخاب رنگ نبوده و تمامی رنگ ها مناسب این افراد می باشد. البته رنگ هایی چون رنگ سفید، مشکی، خاکستری و قهوه ای جذابیت این افراد را چندین برابر می نماید.

شال و روسری متناسب با صورت

انتخاب طرح شال و روسری

استفاده از شال و روسری های طرح دار و گل دار سبب پر تر و چاق تر نشان دادن صورت شما شده و از این رو به افرادی که علاقه مند هستند تا صورت آن ها پر تر نشان داده شود، پیشنهاد می شود. اما در نقطه مقابل آن، برای افرادی که علاقه مند به لاغر نشان دادن صورت خود هستند، شال و روسری تک رنگ و ساده پیشنهاد می شود چرا که لاغر نشان دادن صورت از ویژگی های این نوع شال و روسری می باشد. افرادی با صورت های استخوانی در صورت تمایل می توانند از شال و روسری هایی با طرح های شلوغ و رنگارنگ استفاده نمایند.

اگر که شما از آن دسته از افرادی می باشید که علاقه زیادی به ست نمودن رنگ ها در استایل خود دارید، پیشنهاد می شود تا رنگ شال خود را با رنگ لاک ناخن، کیف و یا رژ لبتان ست نمایید. اگر که از شال های طرح دار و رنگارنگ استفاده می کنید نیز می توانید تا یک رنگ اصلی را از میان رنگ های شال و یا روسری خود انتخاب نموده و به ست کردن با آن رنگ بپردازید.

جهت کسب اطلاعات درباره خرید شال و روسری کلیک نمایید.

شال و روسری متناسب با صورت

بستن شال و روسری متناسب با صورت و فرم دهی آن

یکی دیگر از نکات مهم در این فرایند، این می باشد که فرم صورت خود را تشخیص داده و شال و روسری خود را متناسب با آن بر سر خود ببندید.

به طور مثال اگر که دارای صورتی با فرم بیضی و یا کشیده می باشید، استفاده از روسری هایی نوک آن ها تیز می ایستد، به شما پیشنهاد می شود. از این رو بهتر است تا در هنگام بستن روسری خود، نوک آن را تا حدودی تیز نمایید. این کار سبب کشیده تر نشان دادن صورت شما می شود. اما اگر که می خواهید که از کشیدگی صورت شما کاسته شود، پیشنهاد می شود تا گوشه های آن را به سمت داخل برده و بالای آن را گرد نمایید.  این کار سبب گرد نشان دادن صورت شما می شود.

جهت مشاهده محصولات عمده فروشی شال و روسری گندم کلیک نمایید.

دیدگاه‌ها ۰

*
*